هدایای تبلیغاتی خاص
منوی سایت

هدایای تبلیغاتی خاصهدایای تبلیغاتی

ادکلن تبلیغاتی یک محصول خاص است که مخاطبان آن باید به نکاتی در مورد آن توجه کنند که شاید در مورد دیگر هدایای تبلیغاتی خاص صدق نکند؛ چراکه این محصول تخصص های علمی خاص خود را می طلبد.

اغلب شرکت های خلاق و باسابقه این روزها بدنبال هدایای تبلیغاتی خاص هستند تا خود را از دیگر همصنفی هایشان متمایز کنند. ادکلن تبلیغاتی در ژانر هدایای تبلیغاتی خاص شاید یکی از پیشرو ترین و جدید ترین ایده ها باشد

اغلب کاربران تاکیدشان بر کیفیت شیشه است، این در حالیست که بسیاری از دوستان معیارهای یک شیشه خوب را شاید به کلی نشناستد. اما باید گفت کیفیت شیشه در برابر عوامل مهم دیگر در ادکلن از اهمیت بسیار پایین تری برخوردار است، که به طور اجمالی از قرار نکات ذیل اند:

 سه آیتم در انتخاب یک ادکلن در اولویت هستند که به آنها اشاره میکنیم:

 A) پمپ یا افشانه : پمپ ادکلن شما باید اصطلاحاْ توان پودر کرن محلول را داشته باشد تا عمل اسپری کردن و پاشش به طور عالی انجام شود و در صورت اسپری کردن بر روی لباس، لباس شخص لک نشود.

 B) درب شیشه : درب یا کپ از دیگر آیتم های مهم است که اگر از کیفیت پایینی برخوردار باشد با کمی استفاده ترک بر می دارد، می شکند و در نتیجه ادکلنی بدون در خواهید داشت.

به طور کلی می توان 4 مدل درب را برای ادکلنها در نظر گرفت:

درب سالین - درب آلومینیومی - درب پلاستیک فشرده - درب زاماک

 C) اسانس یا همان محلول: اسانس ها جان ادکلن هستند. اگر در نهایت ادکلن بوی دل انگیز و سالمی نداشته باشد تمام آیتمهای بالا و بسیاری موارد دیگر از ارزش ساقط می شوند.

این مجموعه در رده هدایای تبلیغاتی خاص و همینطور هدایای تبلیغاتی خلاقانه تمام نکات بالا را برای ادکلنهای خود رعایت کرده است. ما در محصولات خود از بهترین اسانسهای دنیا استفاده کردیم و با استفاده از افشانه های تایوانی بهترین قدرت پمپ را برای پودر کردن محلول در اختیار مشتری قرار داده ایم.
تست کیفیت تلما رایگان است کافی است برای دریافت تستر ها با ما تماس بگیرید!