ادکلن تبلیغاتی چیست؟
منوی سایت

ادکلن تبلیغاتی چیست؟

بسیاری از شرکتها بنا به شرایط خاص خود برای تبلیغاتشان از هدیه هایی چون ادکلن برندهای مختلفی چون Dior,  Chanel, Carolina Herrera, Zara, … استفاده می کنند. اما در هیچکدام از این ادکلنهای گران قیمت اثری از تبلیغات شرکت شما نیست.ادکلن تبلیغاتی ، ادکلنی است تهیه شده از همان اسانسهای اورجینال(فرانسوی، سوییسی، اسپانیایی) که در ایران مونتاژ می شوند و کیفیتی مشابه دارند، که حتی در برخی نمونه ها ماندگاری نمونه های مونتاژ شده به دلیل داشتن درصد بیشتر اسانس از نمونه اصلی نیز بیشتر است. بر روی شیشه ادکلن ها به جای لوگو Dior یا Chanel لوگو و برند شرکت شما درج می شود. در این سیکل شما ابتدا رایحه مورد نظر خود را از بین رایحه های ما انتخاب میکنید آنگاه فایل تبلیغ یا لوگو خود را به ما میدهید. سپس ما بر روی شیشه ادکلن چاپ اختصاصی شما را (چاپ کوره ای اورجینال) درج کرده و شیشه را با رایحه شما پر میکنیم. در انتها ادکلن شرکت شما با رایحه خاصتان را با قیمتی استثنایی تحویلتان می دهیم. محصولات تلما پیشرو در هدایای خلاقانه هستند.
ادکلن یا عطر تبلیغاتی را می توان در ژانر هدایای تبلیغاتی خلاقانه قرار داد. عطر و ادکلن همیشه به عنوان انتخاب همه ی ما به عنوان هدیه بوده اند ما با کمی سختی اما ذوق، آن را به هدیه ای خاص تبدیل کردیم.
ادکلنهای تبلیغاتی به دلیل رنج گسترده قیمتی خود (از 5,150 تومان تا 130,000 تومان) می توانند بنا به بودجه شرکت ها هدیه ای بسیار پر کاربرد در هر موقعیتی اعم از هدایای #سمینارها، #نمایشگاه، #هدایای کنار محصول و #هدایای پایان سال باشند.

 

مراحل سفارش:

انتخاب عطر تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی امری کاملاً جدید و خلاقانه است.گفتنی است برای آماده شدن هدایای تبلیغاتی خاص تان مراحل زیر طی می شود:

1-      انتخاب محصول : ابتدا بر اساس بودجه تبلیغاتی خود از قسمت محصولات یکی از شیشه ادکلنهای تلما را انتخاب میکنید.

2-      انتخاب اسانس : در این مرحله سمپلهای اسانسها به همراه نمونه های انتخابی محصولات برای شما ارسال می شود.

3-      تست : شما می توانید ادکلن مورد نطر خود را از سمپل خارج کرده، از آن تست پخش بو و ماندگاری گرفته و تا پایان مراحل تحویل نمونه را جهت تطبیق با محصول تحویلی نزد خود نگه دارید.

4-      تحویل فایل: فایل (لوگو ، برند، شعار تبلیغاتی ...) مورد نظر برای چاپ روی شیشه را به ما تحویل میدهید.

5-      محصول شما در سیکل تولید قرار گرفته است...

 
**زمان تحویل بنا به شلوغی ایام سال از روزی که فایل چاپ لوگو خود را به صورت صحیح به ما تحویل دهید بین 5 تا 18 روز کاری می باشد.