سایر هدایای تبلیغاتی
منوی سایت

هدایای الکترونیکی و سایر هدایا

پاور بانک تبلیغاتی، فلاسک تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی...
هداياي تبليغاتي در واقع يك روش نوین تبليغاتي
  برای تشکر و قدر دانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما می باشد. هداياي تبليغاتي را می توان يادگاري هاي كاربردي در نظر گرفت كه نام ، نشان و آرم تجاري شما وهمچنين محصولات و خدمات شما را به گونه اي موثر در ذهن مشتريان حك مي كند.

از هدایای تبلیغاتی روتین و روال این روزها می توان به پاور بانکتبلیغاتی، فلشتبلیغاتی، اسپیکرتبلیغاتی، بلوتوثتبلیغاتی، فلاسکتبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی، جعبه ابزار تبلیغاتی ، ساک دستی تبلیغاتی، ست مدیریتی و ... اشاره کرد.  ارائه هدایای تبلیغاتی خلاقانه و یا هدایای ساده و معمولی و شاید حتی یک سالنامه و یا سررسید و تقویم برند شما را همیشه پیش چشم مخاطب قرار ندهد و یا حتی از آن تا مدتها استفاده نکند اما این هدیه حاکی از احترامی است که شما برای آن مشتری قائل هستید و این موضوع حتما در ذهن همه مشتریان شما باقی می ماند. اخلاق خوب، خدمات خوب و هدیه خوب سه چیز جاودانه هستند که هر مشتری را شیفته شما می کند و تا ابد نه به برند شما که به شما و رفتار محترمانه تان وفادار نکه می دارد.

 اكثرا آگهي هاي چاپي و الكترونيكي را نگه نميدارند يا ازخاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و ... باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده ميتوانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد..

طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان ، يافته ها حاكي از اين است كه شركت هايي كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهند در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند.دانلود کاتالوگ