جاکارتی
منوی سایت

جاکارتی تبلیغاتی

هداياي تبليغاتي را می توان بر اساس قیمت و یا نوعشان به دسته بندی های مختلف تقسیم بندی کرد که برخی آن را: ارزان قیمت، میان قیمت و گران قیمت می نامند و برخی دیگر آن را در سطوح کارشناسان، مدیران و مدیران ارشد رده بندی می کننید. و اما جا کارتی یک یاز آن هدایا ست که کاربردی فراگیر دارد و می تواند از سطح کارشناس تا مدیران را در بر بگیرد. با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن پول الکترونیک که در کارتهای عابر بانک الکترونیکی از آن نگه داری می شود استفاده از این جاکارتی ها بیشتر و بیشتر شده است. با انتخاب یک جاکارتی تبلیغاتی مناسب و با در نطر گرفتن پرستیژ مخاطبتان که در چه سطحی از درجات اداری آن مجموعه قرار دارد می توانید یک جاکارتی مناسب را تهیه کنید و با درج تبلیغ یا لوگوی خودتان آن را برای همیشه به او بسپارید.
مشتريان اكثرا آگهي هاي چاپي و الكترونيكي را نگه نميدارند يا از خاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و ... باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده ميتوانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد.

طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان ، يافته ها حاكي از اين است كه شركت هايي كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهند در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند.

دانلود کاتالوگ