تقویم
منوی سایت

تقویم تبلیغاتی


تقویم تبلیغاتی98
 یکی از پر درخواست ترین مواردی است که در پایان سال جاری و آغاز سال جدید در زمینه های متفاوتی مانند ست اداری یک شرکت، هدایای تبلیغاتی در دو صورت متداول تقویم دیواری تبلیغاتی و تقویم رومیزی سفارش داده می شودتقویم رومیزی سال 97 یکی از کاربردی ترین لوازم کارکنان یک شرکت یا سازمان می باشند. مزیت تقویم رومیزی ماهانه این است که فرد با یک نگاه تمامی روزها و مناسبت های یک ماه را به راحتی مشاهده می نماید و از آن برای برنامه ریزی ها و امور کاری خود می تواند استفاده نماید.

در اواخر سال جاری، ارائه تقویم رومیزی 1398 می تواند مفید ترین هدایای تبلیغاتی باشد که جهت تبلیغات برند مجموعه ی خود می توانید در اختیار افراد قرار دهید. تقویم دیواری فصلی یا 12 برگ نیز یکی از پرطرفدار ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می گردد که چنانچه مخاطبان مورد هدف شما خانواده باشد، انتخاب فوق العاده ای جهت تبلیغات می باشد. اما اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی خلاقانه هستید بهتر است از ادکلنهای تبلیغاتی تلما هم دیدن کنید که این ارجحترین پیشنهاد ما به شماست.

در تقویم رومیزی سال 97 بسته به سلیقه و طرح شما در اولین صفحه و یا دو برگ آخر تقویم، تبلیغاتی موثر از برند تجاری شما، طراحی و چاپ خواهد شد.

ارائه هدایای تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی و تقویم دیواری در نمایشگاه ها ، سمینارها، سخنرانی ها و حتی در فروشگاه ها برای ارائه به مشتریان، هدیه تبلیغاتی بسیار مناسبی می باشد. زیرا که هر فردی از جامعه در سال جدیدی که پیش رو دارد نیاز به مورخ روزهای سال جدید دارد و هیچ کس نیست که نیازی به آن نداشته دانلود کاتالوگ تقویم باشد.دانلود کاتالوگ