اسانس
منوی سایت
این روزها صنعت عطر سازی تنها در انحصار یک کشور خاص نیست و می توان گفت در تمام جوامع پیشرفته وجود دارد. تا سال 2016 قریب به 60 کمپانی ساخت اسانس در دنیا وجود داشت.این کمپانی ها اسانس اصلی و پایه عطر و ادکلن ها را می سازند، البته برخی خود به تولید ادکلن هم اشتغال دارند. در این صنعت بیش از 800 ماده اولیه برای پرفیومر وجود دارد. این مواد اولیه ها را essential oil یا روغن های ضروری می نامند. اسنشال اویل ها همان عصاره مواد هستند که شاید نزدیک ترین مثال ملموس آن همین دستگاه های روغن کنجد گیری در سطح شهر است یا مثال دیگر گلاب گیری کاشان است که البته گلاب گیری پروسه متفاوتی نسبت به عصاره های صنعت عطر سازی دارد. به طور مثال از هر 25 کیلوگرم گل محمدی چیزی در حدود 250 گرم عصاره مناسب عطر سازی تولید می شود. از ترکیب میانگین 12 تا شاید 18 عدد از این اسنشال اویل ها با هم محلول جدیدتری تحت نام fine fragrance تولید می شود. این روغن با ترکیبات شیمیایی خاصی در سیکلی پیچیده توسط عطار ترکیب می شود تا عطر یا ادکلن نهایی شکل بگیرد. هر چه درصد بالاتر و بیشتری از این اfine fragrance در عطر استفاده شود ماندگاری و پخش بوی آن بیشتر می شود. اصطلاحات زیر که روی عطرها و ادکلنها نوشته می شوند میزان این اسانس روغنی را نشان میدهند که هر چه بیشتر باشد گرانتر نیز هستند:

Parfum =  بین25 تا 40 درصد اسانس

Eau de parfum = بین 15 تا 25 درصد اسانس

Eau de toilette = بین 7 تا 15 درصد

Eau de cologne = بین 3 تا 7 درصد

اسانسهای تلما

خوشحالیم که یک اتفاق نو در ژانر هدایای تبلیغاتی هستیم.
اسانسهای روغنی عطر تلما از دو شرکت مطرح عطر سازی در فرانسه و سوییس تهیه می شود. ادکلن تبلیغاتی تولیدی تلما تماماً
Parfum و با بالاترین درصد اسانس می باشد. به طور میانگین ماندگاری تمام محصولات ما حداقل 24 ساعت و پخش بوی آن به طور میانگین نصف روز است.اسانسهای مردانه


اسانسهای زنانه

 

اسانسهای طلاییVIP
این اسانس ها دارای بیشترین طرفدار هستند و در دسته ادکلن های بسیار خوشبو و لوکس قرار می گیرند. اسانس های طلایی 15 درصد گران تر از اسانس های دیگر هستند. 

ادکلن از دیرباز برای همه ما یک انتخاب خوب برای هدیه دادن بوده و هست که شاید به جرات بتوان گفت جزو اولین آپشنهایی است که برای هدیه دادن به ذهن می رسد. محصول شرکت تلما یا همان ادکلن تبلیغاتی  را می توان یکی از کارآمد ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه در سالهای اخیر نام برد.