درباره ما
021   88  81   62 70
منوی سایت

هدایای تبلیغاتی عطر تلما

این مجموعه از سال 1390در حوزه اسانس و محصولات ادکلنی فعالیت داشته اما فعالیت خود با نام تجاری تلما را از سال 96 با یک ایده نوین در سیستم هدایای تبلیغاتی آغاز کرد. این مجموعه تا امروز توانسته به برندهای دولتی و خصوصی متعددی سرویس دهی کند. فعالیت ادکلن تبلیغاتی این مجموعه به دو حالت عمده تقسیم می شود:

نوع اول، طراحی رایحه سازمانی است که در این حوزه تلما با استفاده از پارتنرهای خود در سوییس و فرانسه عطری مخصوص برند شما که رایحه آن در بازار عطر و ادکلن وجود ندارد می سازد و از آن به بعد آن رایحه تبدیل به رایحه سازمانی آن شرکت می شود. نوع دوم، استفاده سازمانها و شرکتها از رایحه های موجود در بازار است که موجب کوبرندینگ خواهد شد؛ به این صورت که یک ادکلن شناخته شده مانند «کرید اونتوس» در زیر لوگو شرکت سفارش دهنده درج می شود و به این ترتیب با ارزشی که برند کرید اونتوس در بازار دارد، مخاطب شما نیز در کنار اسم برندتان بیشتر به وجد  می آید که شرکت x  به او کرید اونتوس هدیه داده است.

در این مجموعه سعی ما بر آن است تا خاطره ای خوش از جنس عطر را برای یک برند ثبت کنیم. پس برای این کار به تبلیغات جان بخشی کردیم تا حس زنده بودن و زندگی در تبلیغ ایجاد شود؛ حاصل این جان بخشی هدایای تبلیغاتی خاص چون ادکلن تبلیغاتی شد!