خانه
021   77  51   71 84 شنبه تا چهارشنبه 9صبح - 5شب
منوی سایت
images/iacf1.jpg


دنبال هدیه ای جدید هستید؟؟
کلیک کنید

اتفاقی نو در ژانر

هدایای تبلیغاتی

تلما افتخار دارد تا در ژانر هدایای تبلیغاتی خلاقانه اولین تولید کننده و مبدع ادکلن تبلیغاتی در سرتاسر کشور باشد. این هدیه جدید توانسته خیلی سریع جای خود را در بازار

هدایای تبلیغاتی

باز کند و با استقبالی باورنکردنی از طرف شما عزیزان رو به رو شود

علارغم کیفیت بسیار بالای ادکلنهای تلما افتخار ما مشتریانمان هستند نه محصولاتمان!

اهل شعار نیستیم، کیفیتمان را رایگان تست کنید!


ادکلن تبلیغاتی چیست

اسانس

رایج ترین رایحه ها و ادکلنهای روز دنیا را برایتان هدیه آورده ایم. هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه تلما برای همه کارمندان، مدیران و مشتریان شما با تمام سلیقه ها محصول ادکلنی آورده است. اسانسهای همه پسند در بین محصولات ما ادکلنهایی هستند که با بیش از 80 درصد سلیقه های ایرانی سازگارندو پرفروش ترین ها در 5 سال اخیر بوده اند. اگر در انتخاب ادکلن برای مشتریانتان شک دارید اسانسهای همه پسند بهترین انتخاب اند. در صورت سفارش خاص با شرایط توافقی می توانیم ادکلن با بوی خاص برند شما را بسازیم که آن رایحه در بازار وجود نداشته باشد و فقط مخصوص شماست
اسانس های مردانه
اسانس های زنانه

اسانس ها

اسانسهای همه پسند در بین محصولات ما ادکلنهایی هستند که با بیش از 80 درصد سلیقه های ایرانی سازگارند و پرفروش ترین ها در 5 سال اخیر بوده اند. اگر در انتخاب ادکلن در بین هدایای تبلیغاتی برای مشتریانتان شک دارید اسانس های همه پسند بهترین انتخاب اند.

ادامه مطلب


CREED
AVENTUSNASOMATTO

BLACK AFGANOCOCO

CHANELGOOD GIRL
CAROLINA HERRERA

اسانس ها

در صورت سفارش خاص با شرایط توافقی می توانیم ادکلن تبلیغاتی با بوی خاص برند شما را بسازیم که آن رایحه در بازار وجود نداشته باشد و فقط مخصوص شماست.


ادامه مطلب
bowl

هدایای تبلیغاتی عطر تلما

مخاطب ادکلن همه آدمها هستند فارغ از سن ، جنسیت و حتی مد. دلیل تمایز ادکلن نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی این است که بویایی جزء حواس پنجگانه است و در لحظه به انسان خاطره یا احساسی را خاطر نشان می کند. با داشتن ادکلن برندتان مشتریانتان شما را از سایر برندها تمیز میدهند شما را یاد میکنند و شاید با استشمام این رایحه میگویند ادکلن شرکت x  را زده ای!

تمامی هدایای تبلیغاتی خاص تلما  به جز جعبه های کاغذی همه کار دست بوده و از ارزش بسیار بالایی برخوردارند. سیکل طی شده ادکلنی این محصولات دارای بهترین اسانس بوده که همگی تضمین کیفیت پخش و ماندگاری دارند. 

فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره و تست اسانس های ما به صورت کاملا رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما برای راهنمایی و ارسال سمپل با شما تماس بگیرند.
02188340815

نظرات مشتریان عزیز

stones
کسانی که در همایش ما آمدند متحدالقول می گفتند تا به حال در هیچ همایشی هدیه ای به این جالبی و دلنشینی دریافت نکرده بودند
مهندس امیر حیدری
برای شرکتی مثل ما که سالها سررسید و چیزهای تکراری هدیه می دادیم این هدیه ای بود که مشتریانمان را هیجان زده کرد و همه از آن استفاده کردند
دکتر جلال معتمدی

دریافت کاتالوگ

برای دریافت کاتالوگ اینجا را کلیک کنید